Gruppo Tekstil ve Kimya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, tekstil ve fizik laboratuvarlarına, laboratuvar ekipmanları ve kalite kontrol cihazları tedarik etme amacıyla 2003 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan bu yana hızlı ve zamanında teknik servis ilkesiyle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren firmamız, güçlü araştırma-geliştirme departmanı ve yüksek tekstil bilgisi sayesinde, müşterilerinin ihtiyacı olan ürünleri tedarik etmekte ve danışmanlık hizmetini kendilerine sağlamaktadır. İç piyasada yıldan yıla gücünü pekiştiren Gruppo, dış piyasada da özellike Orta Doğu ülkelerinde bayileri aracılığıyla, portföyündeki ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Gruppo, ismini gelecek kuşaklara taşıyabilmek adına sektöründeki ve teknolojideki yenilikleri takip ederek zamanın gerisinde kalmamayı temel prensip edinmiştir.

;
Wig female long hair wigs curly hair, big waves fluffy, natural remy hair extensions sweet, shaved face, net cheap hair extensions red cute Korean air bangs, natural human hair wigs realistic wig set.